Články

Donaukinder

Donaukinder

Honba za bohatstvím světa může mít různé podoby. Těžba drahokamů, ropy, zlata může zainteresovaným společnostem přinést pohádkové jmění, ovšem může také přinést zkázu a smrt přírodě…

Blbý a blbější 1945

Blbý a blbější 1945

Když jsem narazil na událost, která se stala námětem následujícího článku, zarazilo mě, s čím vším byla ona událost spojena. Náhody, osobnosti, smůla, ale i štěstí. Právě štěstí, kolikrát měřeno v sekundách, či centimetrech umožnilo pamětníkům vyprávět i tento příběh.

Štístko

Štístko

S nástupem nesmyslného zákona o prohibici vzrostla moc americké mafie téměř k samotným hvězdám. Černý obchod s alkoholem dokázal vynášet miliony a miliony dolarů ročně, odstraňování nepohodlných osob a korupce státních činitelů pak otevřela brány zločinu dokořán. Dokázal se však prosadit každý?

Colt Anaconda .44 Remington Magnum 6“

Colt Anaconda .44 Remington Magnum 6“

Určitě si všichni pamatujete na svoje dětské kovbojské období. Pořádný bubínkáč byl velkým snem a i když jsme už trochu starší, některé sny nás neopouští a dokonce si je můžeme i splnit. Můj sen se totiž ještě trošku zamíchal s Drsným Harrym a všema těma „černochama s bouchačkou přes celou obrazovku“, jak říkával náš děda…

2 3 4 5 6 | » | »» 

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)