Články

Když vzlétne kos

Když vzlétne kos

To, že lidstvo udělalo za posledních dvacet let neuvěřitelný pokrok v technologiích pociťujeme každý z nás sám na sobě. Možná to dnes bereme jako samozřejmost, ale představme si konstrukci tak složitou a přesto provedenou zcela bez moderních a sofistikovaných počítačových systémů. Proto se přesuneme do let šedesátých a Spojených států…

Síla spravedlnosti

Síla spravedlnosti

…tisíckrát omílaná historie, která se pravidelně vysílá v dokumentárních pořadech. Avšak kdo si vzpomene na soukromou bitvu jednoho z ne příliš udatných vojáků, který se ze strachu a nejistoty dostal před mušku svých vlastních spolubojovníků?

Vražda na moři

Vražda na moři

Píše se rok 1915 a svět hovoří více a více o krutostech, které se stávají během Velké války. To, že se za jednu pětinu století, tedy dvacet let, název Velká válka změní na První světová válka, nemá prozatím nikdo ani tušení.

Když se chce, jde vše

Když se chce, jde vše

Roku 1942 nám prvním rokem hoří válka s Japonskem. Tichomořská flotila byla v Pearl Harboru téměř zničena, avšak výrobní potenciál Spojených států je ohromný a loděnice chrlí jednu loď za druhou. A tak se stává, že 7. Května 1942 je zahájena stavba torpedoborce třídy Fletcher.

Srdce pravých Válečníků

Srdce pravých Válečníků

Ať už se budeme bavit o jakémkoliv společenství lidí, kteří jsou spojeni stejnou myšlenkou, či stejným cílem, je v dnešní době otázkou slušnosti a snad i motivace ocenit osoby, které svou činností přispěly k rozvoji celého společenství. Jelikož se nazýváme Heart Warriory, jak my říkáme „srdcaři“, je pro nás otázkou cti …

«« | « | 1 2 3 4 5 | » | »» 

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)