Články

Aleppo, Sýrie 2016

Aleppo, Sýrie 2016

V následujících řádcích vám představím trochu informací o Aleppu, možná některým otevřu oči a některé trknu… Vše zachyceno na začátku prosince minulého roku. Dovolím si tedy pár poznatků z mé cesty a info všeobecně… Taktéž úlohu organizace SOHR, úlohu médií atp.

MOLON LꓥBE

MOLON LꓥBE

Ono pověstné sousloví Molon Labe, prohlášení, které dnes slýcháváme ve spojení se střeleckou komunitou, vůči odzbrojovacím tendencím ze strany úředníků Evropské unie. Možná výstižná hláška, ale již málokdo si uvědomí, jaká odvaha a vědomí sebeobětování za ni stálo.

KALENDÁŘ HEART WARRIOR 2018

KALENDÁŘ HEART WARRIOR 2018

Někdy v červnu letošního roku vznikla myšlenka vytvoření vlastního nástěnného kalendáře HW pro rok 2018. Od začátku bylo jasné, že bude na téma “Ženy a zbraně” a že výtěžek z jeho prodeje půjde na nadační činnost některé z oblastí, jenž je nám jako aktivním střelcům blízká.

«« | « | 1 2 3 4 5 | » | »» 

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)