Články

OZU – Křest ohněm

OZU – Křest ohněm

Již třetím rokem jsou vybíráni a cvičeni muži, z řad výsadkového vojska a sboru národní bezpečnosti, pro nově utvořený útvar. Tento útvar nemá na území tehdejšího Československa obdoby. Jedná se o první protiteroristickou jednotku, která u nás, kdy vznikla.

Let 8969 – Dvacet minut nejistoty

Let 8969 – Dvacet minut nejistoty

Píše se rok 1994, konkrétněji prosinec, a v Alžírsku zuří občanská válka, i přes tento fakt je Alžírsko stále vyhledávanou turistickou destinací. Boje byly velmi kruté a často se odehrávaly i v blízkosti letišť, odkud mezinárodní linky leteckých společností startovaly…

Desert Storm 1991 – Bravo One Niner

Desert Storm 1991 – Bravo One Niner

Válka v Zálivu či válka v Perském zálivu (2. srpna 1990 – 28. února 1991), pro operace vedoucí k nahromadění vojsk na území Saúdské Arábie i k její obraně známá jako operace Pouštní štít a operace Pouštní bouře (17. ledna 1991 – 28. února 1991), byla ozbrojeným konfliktem mezi Irákem a koalicí 28 států (včetně Československa) v čele s USA.

Operace „IZOTOP“

Operace „IZOTOP“

V Československu právě vrcholí oslavy dne vítězství a osvobození nad nacistickou okupací, jelikož je právě 8. května 1972. Nikdo si již další nepřeje. Nyní se ale nacházíme v Bruselu, kde se právě chystá vzlet letounu Boeing 707 na pravidelné lince Brusel – Tel Aviv. V tento moment se na palubě nachází 73 cestujících a 10 členů posádky.

Nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k jakýmkoliv obtížím během letu, ale člověk míní a teroristé mění.

Všichni, nebo nikdo!

Všichni, nebo nikdo!

Nikdy v dějinách samostatného Československa nezačal nový rok, tak osudovou chybou, jako rok 1990. Píše se 1. ledna 1990. V úřadu prezidenta federativní Československé republiky je nově zvolený Václav Havel a jako důkaz nastolení demokracie pro 23 600 vězňů…

«« | « | 1 2 3 4 5 

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)