KALENDÁŘ HEART WARRIOR 2018

Někdy v červnu letošního roku vznikla myšlenka vytvoření vlastního nástěnného kalendáře HW pro rok 2018. Od začátku bylo jasné, že bude na téma “Ženy a zbraně” a že výtěžek z jeho prodeje půjde na nadační činnost některé z oblastí, jenž je nám jako aktivním střelcům blízká. Od myšlenky a podpory duchovním otcem HW Petrem Neugebauerem došlo k realizaci, oslovení a následnému fotografování vybraných členek naší skupiny.

Zdravotní sestry, budoucí právnička, studentka psychologie či politička doplněni o německého vlčáka Dustyho (bývalého služebního psa Vězeňské služby ČR) se stali hlavními předlohami a plnohodnotným realizačním týmem ochotným spolupracovat na tomto projektu.

V kalendáři nehledejte taktickou připravenost nebo možnost vzniku reálných situací, ale spíše odreagování od každodenních starostí a povinností a na moment se nechte ponořit do výsledku černobílého A3 nástěnného kalendáře střelecké skupiny, která se neustále rozrůstá o úctyhodné počty členů. Mezi námi přibývá těch, jenž nejsou lhostejnými, chtějí pomoci nebo přispět, což se ukazuje realizací vlastních střeleckých akcí a campů, hromadným darováním krve či peněžními sbírkami pro potřebné.

A tak i výtěžek z prodeje kalendáře Heart Warrior 2018 půjde na transparentně vedený účet Vojenského fondu solidarity založeném v roce 2015 generálem Petrem Pavlem.
Prostředky z tohoto fondu jsou čerpány pro příslušníky Armády ČR, Vojenské policie, Vojenské zpravodajské služby či Hradní stráže, kteří se dostali do těžkých životních situací, zahynuli či byli vážně zraněni při plnění svých služebních povinností nebo utrpěli těžká tělesná postižení v přímé souvislosti s výkonem služby.

Náklad 1 ks výtisku – 203 Kč, prodejní cena 399 Kč včetně poštovného a balného.

Závazné objednávky můžete realizovat prostřednictvím zasláním zprávy přes FB profil
(https://www.facebook.com/…71922/about/?…) nebo na telefonickém čísle 725 382 627. Zde se také dozvíte aktuálně vybranou finanční částku, která bude později předána formou darovacího šeku přímo do rukou předsedkyně výboru brigádní generálky Lenky Šmerdové.

Ať se líbí a zpříjemní každý den ve Vašem úspěšném roce 2018!
Tereza Knihová
fotografka

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)