OPERACE KAŠPÁREK

Dobrý den přátelé a kamarádi, celkem dlouho jsme Vás napínali s připravovanou akcí, která je právě teď tady a ukáže, zda máme sílu a chuť opětovně pomáhat tam, kde je to doopravdy zapotřebí. Od loňského prosince jsme intenzivně pracovali se správci Heart Warrioru na něčem opravdu úžasném. To úžasné je KNIHA SRDCE VÁLEČNÍKA, kterou nelze zakoupit v žádném obchodě, ale můžete ji získat tím, že pomůžete malému chlapci, který je obrovský bojovník.

Teď to nejdůležitější kamarádi! Jistě vás zajímá, o kom je vlastně řeč. Naše pomoc bude směřovat malému VELKÉMU bojovníkovi jménem Petr Kašpar, je to chlapec, ke kterému byl osud velice krutý, ale on i přesto dokazuje svou obrovskou sílu, vytrvalost a chuť žít. Jeho rodina se cestou z dovolené v létě 2015 stala obětí tragické autonehody. Táta nepřežil, Petra našli záchranáři v dětské autosedačce viset hlavou dolů. Nejevil známky života a nedýchal. Maminka Péti přišla sama při nehodě o ledvinu, ale jako zázrakem je dnes schopná starat se o svého syna. Péťa je velký fanda všech uniforem, fascinuje ho náš military svět a vše s tím spojené. Při posledním rozhovoru s maminkou Péti, paní Monikou Kašparovou, mi vyprávěla, že mu musí předčítat knížky o bojových pilotech z druhé světové války a letadlech, které byly nasazeny, mimochodem v knize SRDCE VÁLEČNÍKA je jedno velké překvapení týkající se právě Pánů letců, více neprozradím pouze to, že je to pro nás velká čest. Péťa dělá obrovské pokroky v rámci rehabilitací, které stojí nemalé peníze a některé procedury a vybavení bohužel pojišťovny vůbec neproplácejí.

Jistě se budete někteří ptát: Proč právě toto dítě? Proč ne jiné? Proč ne třeba znovu nějaké oddělení, které muže pomáhat více takovým? Má odpověď zní takto: „Když jsem Péťu poprvé viděl v televizi bylo to pár dní po Štědrém dnu, dostal mě do kolen tím, jak neustále opakuje a říká, že bojuje. V jeho očích to nebyla fráze, byl to fakt, který myslel naprosto vážně a s takovým odhodláním, s jakým to říkají jen lidé, kteří dle mého soudu opravdu bojují o to, aby mohli žít. Dalším znamením pro mne byl nápis na jeho kočárku stálo tam: GLOCK ???? pro mnohé nenáviděný, pro mnohé skvělý, pro mne prostě znamení. V tu samou chvíli jsem video přeposlal kamarádům a bylo okamžitě jednoznačně a jednohlasně řečeno ANO, tady chceme pomoci, tady to je cíl a od prosince 2018 se tedy rozjela operace KAŠPÁREK.“

Kniha, která vznikla měla spoustu úskalí. Především najít tiskárnu, která dokáže i v malém nákladu nabídnou přívětivou cenu tak, aby co nejvíce zbylo pro Péťu.

Teď důležitá věc, všechny peníze z celé akce půjdou do koruny na transparentní účet, který jsme již využili na Popáleninové centrum. Jedná se o účet Jana Koreckého, který nám jej dal k dispozici pro tuto věc. Z tohoto účtu budou odečteny pouze výdaje na tisk, který uhradil Míra Velebil plus poštovné. Faktura za tisk bude samozřejmě zveřejněna, aby někoho náhodou nenapadlo, že se chceme, na úkor celé operace, obohatit. Na tento účet můžete přispívat libovolně od 100,– Kč až do nekonečna, meze se nekladou, ale POZOR knihu SRDCE VÁLEČNÍKA obdrží pouze lidé, kteří přispějí nad 500,– Kč, to však neznamená, že ten, kdo pošle například 2004,– Kč obdrží 4 knihy. Zároveň se muže najít, někdo, kdo knihu chtít nebude, ale chce pomoci Péťovi finančně, v tomto případě prosíme při odesílání částky v kolonce poznámka napsat jednoduše, NEMÁM ZÁJEM O KNIHU. Při zaslání částky nad 500,– Kč a zájmu o knížku rovnou napište na profil Mirka Velebila v JEDNÉ krátké zprávě vaše jméno, příjmení a kompletní adresu pro doručení. Výtisk jedné knihy se nám podařil vyjednat za krásných 47,– Kč když k tomu připočteme asi 40.- Kč poštu, Péťovi z každých 500,– Kč pomůžete krásnou částkou. Každopádně pokud někdo přispěje byť 100,– Kč je to úctyhodné a hodné respektu. Heart Warrior není organizace, která si vždy nechá něco za nehty na provoz, nejsme lidé, kteří nesmyslně posílají finanční dary do Afriky, jsme lidé, kteří chtějí pomoci tady u nás doma a tam kde to dává smysl. Vím, že je to dost informací, takže v případě jakéhokoli dotazu, ptejte se rovnou zde pod příspěvek.

Do naši skupiny jsem také přizval maminku Péti, která bude vše sledovat a vy se ji také můžete ptát na dotazy, které vás případně napadnou. Už dříve naše skupina ukázala, že dokáže pomáhat, nejen finančně, ale také jinou než materiální pomocí. Péťa s maminkou bydlí ve Smečně a jak jsem psal výše, je to nadšenec do military a uniforem a všemu, co k nim patří, takže pokud vás napadne, jak Péťu potěšit bude jistě vděčný. Ukažme zase, co v nás je a podpořme dobrou věc na, kterou budeme všichni právem pyšní. Všem, kteří se zapojí předem děkuji a přeji, aby se dárek za vaši pomoc líbil a aby pocit za vaši pomoc pořádně zahřál. Každý člověk totiž může být bojovníkem. Petr Neugebauer

ČÍSLO TRANSPARENTNÍHO ÚČTU OPERACE KAŠPÁREK

https://ib.fio.cz/ib/transparent?…


VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)