POZOR POZOR POZOR

Přátelé Facebook zablokoval naši skupinu Heart Warrior, nikdo nebyl vyloučen ani zablokován. Pro to vznikla skupina Heart Warrior záloha. Každopádně vše zlé je k něčemu dobré a do zálohy přidávejte pouze lidi, které znáte osobně a kterým věříte. Už mi přišlo asi 100 zpráv s dotazem co se děje, nebudu vám všem určitě odpovídat a počkáme si na další vývoj. Neptejte se proč, nebo kdo skupinu nahlásil protože to Facebook nesdělí. A hlavně je to úplně jedno, nad blbcem nelze vyhrát. Takže trpělivost a sílu kamarádi, třeba to tak má být a zůstane jen tvrdé jádro, které nezajímají slevy.https://www­.facebook.com/grou­ps/522703531522352/

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)