Srdce válečníka

SMYSL A VÝZNAM SRDCE VÁLEČNÍKA

Název skupiny není náhodnou nic neříkající frází, kterou někdo vymyslel jen pro to že, dobře zní.

Fakt, že v našem názvu je obsaženo anglické slovo Heart (Srdce), je podtržen tím, že již několikrát se naši členové, zcela dobrovolně podíleli na sbírkách pro lidi, kteří takové štěstí v životě neměli. Každý z nás je válečník i když né každý obléká uniformu.

V životě každého přijde někdy boj, který musí člověk vybojovat a myslím, že si každý z nás prošel svým vlastním bojem a další nás ať chceme nebo né čekají.

Pro to jsem hrdý na to, že si členové Heart Warrior navzájem pomáhají, pořádají sbírky pro lidi, kteří si sami vybojovat vítězství nedokáží. Pořádáním sbírek, darováním krve nebo jen obyčejnou kamarádskou podporou se totiž stáváme opravdovými Heart Warrior.


DAROVÁNÍ KRVE ČLENU HEART WARRIOR BRNO 25.10.2017

 


 

HEART WARRIOR NA CESTÁCH

 


 

PODĚKOVÁNÍ VELKÉ BOJOVNICI ZA PRÁVA LEGÁLNÍCH STŘELCŮ

 


 

SBÍRKA NA VOZÍČEK PRO PETRU DVOŘÁKOVOU (MALOU, VELKOU VÁLEČNICI) :-)

 


 

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)