Štítek „Terorismus“

Burlaci v Čechách

Burlaci v Čechách

Poslední výstřely druhé světové války jsou již historií, avšak její dozvuky se potáhnou ještě několik let a na následky této setrvačnosti budou stále umírat lidé. Přesuňme se tedy na území, které je v dnešní době velmi komentované a diskutované. Hovořím o Ukrajině.

Entebbe 1976

Entebbe 1976

Je 23. Června 1976 a letoun Air France na pravidelné lince Tel Aviv – Paříž dosedá na runway v Aténách, za účelem doplnění paliva a vyzvednutí dalších pasažérů. Mezi nimi se nachází i manželský pár z Německa následovaný dvojicí Palestinců…

OZU – Křest ohněm

OZU – Křest ohněm

Již třetím rokem jsou vybíráni a cvičeni muži, z řad výsadkového vojska a sboru národní bezpečnosti, pro nově utvořený útvar. Tento útvar nemá na území tehdejšího Československa obdoby. Jedná se o první protiteroristickou jednotku, která u nás, kdy vznikla.

Operace „IZOTOP“

Operace „IZOTOP“

V Československu právě vrcholí oslavy dne vítězství a osvobození nad nacistickou okupací, jelikož je právě 8. května 1972. Nikdo si již další nepřeje. Nyní se ale nacházíme v Bruselu, kde se právě chystá vzlet letounu Boeing 707 na pravidelné lince Brusel – Tel Aviv. V tento moment se na palubě nachází 73 cestujících a 10 členů posádky.

Nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k jakýmkoliv obtížím během letu, ale člověk míní a teroristé mění.

VAROVÁNÍ!
Právě vstupujete na stránky skupiny Heart Warrior.

Tato skupina si dává za cíl spojovat lidi se stejnými zájmy, kterými jsou: střelectví, zbraně, historie, aktuální dění v oblastí vojenství a celkově události, které hýbou světem. Proto se na následujících stránkách můžete setkat s články, fotografiemi a videi, které svým charakterem mohou být pro některé jedince znepokojující.

Zvažte tedy, zda-li opravdu chcete pokračovat v prohlížení stránek Heart Warrior.

(Prohlašujeme, že svou činností nepropagujeme žádné hnutí ani politické názory potlačující svobody jednotlivců, či skupin.)